počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 1
Dnes: 182
Týden: 482
Celkem: 505812
Počet kliků: 3085883

+1 rok záruky navíc

Akvarel kurz

robotické sekačky pro vaší pohodu

pneumatiky, alu kola

O nás

Vítejte na našich stránkách.

 SM Servis vznikl v roce 2009 na základě rozhodnutí další osobní existence z důvodu ukončení činnosti zahraniční nadnárodní společnosti v ČR. Proto jsme se rozhodli dále pokračovat a tak využít více jak desetiletých zkušeností v oboru strojní údržby, vývoje a renovace.

   Poslední léta jsme se zabývali údržbou, vývojem, školením obslužného personálu, stabilizací výrobního procesu a výrobní modifikací strojů pro Thermo forming strojů Illig, Gabler. Nadále stejně tak i strojů pro následnou dekoraci (potisk a labeling) společností Polytype a Schleuter Maschinenbau.

   Máme přehled o výrobních strojích řízených pomocí PLC ve spolupráci detekce infra a indukčních čidel, jednotlivých mechanických částí.

   Dále se zabýváme autorizovaným prodejem a servisem zahradní a lesní techniky značky STIHL a Viking, komunální techniky a ostatních drobných zahradních strojů různých značek (HECHT, HUSQVARNA, SOLO, ECHO a další).

 Jsme plátci DPH.

 

 Výrobky zakoupené na naší prodejně prochází předprodejním servisem. Zákazníkovy jsou předány v provozu schopném stavu s poučením o provozu, údržbě a bezpečnosti práce.   

 

STÁNKY A E-SHOP JE VE VÝSTAVBĚ A PROTO SE OMLOUVÁME ZA PŘÍPADNOU NEFUNKČNOST

 

Z tohoto důvodu Vám rádi podáme bližší informace o ceně a dostupnosti zboží.

 

Děkujeme za pochopení

             

                         Váš SM Servis